To, co se na úvod obvykle píše

26. května 2008 v 1:26 |  O tomto blogu
Ano, je to tady.
To, na co jsme všichni ta dlouhá léta čekali. Touha našich srdcí, která očekáváním už snad ani nebijí. Ale měla by, protože jinak to tu nebude mít žádnou návštěvnost. Myslím tím, kromě nás dvou.
Co je ten zázrak, na který vás připravuji?
Jmenuje se úvod.
Fantastický, nevšední a peprný úvod. Takže fantasticky, nevšedně a opepřeně vítejte.
Asi by vás zajímalo, co je tento blog zač, když už jste sem zabloudili. Abych vás trochu s místním prostředím seznámila, toto je blog o kanadské hudebně-komické skupině The Arrogant Worms (Arogantní Červi). Předpokládám, že jste o ní ještě nikdy neslyšeli a pokud ano, tak jen málo.
Tak to je, vážení, obrovská chyba.
Víc se o těchto třech šílencích dočtete v sekci O The Arrogant Worms, ale i přesto bych sem chtěla napsat něco málo o tom, co zde postupem času najdete a co můžete od této hudby čekat. No...co můžete čekat? Vtipné texty, šílené nápady, styl humoru, který někomu připomíná britskou skupinu komiků Monty Python, příjemné vystupování členů skupiny...a to vše od lidí s hudebním sluchem, pěknými hlasy a šílenými hlody, co parodují mnoho hudebních žánrů.
A co můžete čekat od nás? Především překlady jejich textů, které už samy o sobě dovedou pobavit. V menu můžete vidět názvy všech jejich vydaných alb a jednoho DVD, v nich pak budou poskládané texty, občas i písnička, pokud najdeme na Youtube nebo jinde. Dále tu naleznete menší galerii jejich fotografií, pár přeložených hlášek, informace o Červech a fanouškovské výtvory jako kresby a wallpapery spáchané v Photoshopu.
A samozřejmě, oceníme jakýkoliv smysluplný komentář a nebo návrh na diskusi, která by se dala v sekci určené pro ně vytvořit. Stejně jako pokud byste nám někdo (i když si moc naděje neděláme) měli chuť se k nám přidat (už bychom byli tři!) a nebo nám poslat nějaký svůj vlastní fanouškovský výtvor k uveřejnění.
To je vše z úvodu. Doufáme, že se vám tu líbí (a pokud ne, tak táhněte o dům dál!) a těšíme se na vaše komentáře (neboli v překladu: Chováme v sobě bláhovou naději, že si to někdo přečte a občas i k tomu napíše pár slov).
Howgh, domluvila jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sonia Sonia | E-mail | Web | 10. června 2008 v 20:30 | Reagovat

Pekný úvod XD XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama