Chris Patterson

8. června 2008 v 14:52 | Arakanga |  O The Arrogant Worms
Ze stejných zdrojů jako u Trevora, i zde se blíže seznámíme s hlody o skvělém tanečníkovi, ochránci zeleniny a nadějné vydře...o muži, který nese jméno CHRIS PATTERSON.Jméno
: Christopher D. K. Patterson (dle obalu Idiot Road)
V Červech působí: Od C'est Cheese, neboli cca od roku 1995
Činnost ve skupině: Basová kytara, zpěv, občas si zatrsá
Další informace:
Nejoblíbenější film:
E.T
Nejoblíbenější jídlo: Steak
Hrdinové/Idoly: Dave Letterman
Nejoblíbenější věta: Dobré, dobré...
Co ho štve: Přetrhané struny
Osobnost: "V pohybu"
Nejoblíbenější píseň a proč: My Way (Elvis to na poslední notě fakt vytáhne)

Chris Patterson žil v každém městě, ve kterém kdy Červi hráli. Líbí se mu: špatné sitcomy, divné společenské situace, hokejové bitky a rád nechává zapnuté blikačky několik mil po přejezdu čáry. Nesnáší: když mu někdo řekne, že vypadá jako Brian Mulroney, nekvalitní tanečníky a lidi, kteří neoceňují experimentální hru na basovou kytaru.

Chris zpívá, hraje na basovou kytaru a vypadá jako pocta nealkoholickému pivu.
Chris je s Červy již dlouhou dobu (mění se to, ve článku je psáno čtyři roky, ale dnes už to je třináct let) bez toho, že by jej nahradili. Jaktože vydržel tak dlouho? I šimpanz by zvládl to, co on. Možná je šimpanz. To nikdo neví, ale co se ví, je, že Chris je tak nevinný a čistý jako byl v den svého narození.

Hraje na basovou kytaru, zpívá a nikdy se nepřestane hýbat...v obou významech slova (další význam slova "moving" je nejspíš dojímat). Není asi nejlepší hráč bowlingu, ale kámo, ten umí tancovat! Předtím, než se z něj stal bavič, byl úspěšný jako poslíček (kamelot), balič v potravinářství, pracovník s plynem a kovář.

Miluje svého kumpána Lumpyho a nenávidí svou slinivku.

Mívá problémy se svou slinivkou (rentgen ukázal, že má tvar plyšového medvídka), tráví večery tím, že si pobrukuje znělky z pořadů a doufá, že se jednoho dne stane vydrou.

Jeho celoživotní sen stát se Olympijským sportovcem byl roztříštěn už zamlada, protože moc atletický není.

Chris je se skupinou od roku 1995, od alba C'est Cheese. Jakékoliv detailnější informace se mi bohužel zjistit nepodařilo, budu pátrat dál.

A co o sobě říká? "Chris Patterson zpívá a hraje na basovou kytaru. Ó ano, a tančí. Byl odmítnut na "Dancing With The Stars" (U nás něco jako "Star Dance - když hvězdy tančí"), protože je v té šedé mezikategorii mezi tanečníkem a hvězdou. Momentálně se ovšem u případu odvolal a nemůže o tom moc mluvit."

No a nakonec nějaké ty příklady. Převzal většinu písní, co zpíval John Whytock (ten odešel krátce po C'est Cheese) a tak jeho hlas lze zaslechnout třeba u Carrot Juice is Murder nebo Christmas Sucks. Chrisova silná stránka je komičnost (výrazy a pohyby), ve které doslova vyniká.

Vystudoval na univerzitě Queen's drama. Je údajně z Červů nejkomunikativnější a často je jejich pomyslným mluvčím.

Stále jsem líná se zbavit opakujících se informací, jak jste si mohli všimnout.
---
Zdroje: http://www.arrogant-worms.com , Total Arrogance, http://www.geocities.com/asgautr/bios.html, obaly jednotlivých alb
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama