Mike McCormick

8. června 2008 v 14:56 | Arakanga |  O The Arrogant Worms
Nejvyšší, nejstarší, nejvzdělanější a nejchvástavější milovník bowlingu mezi Červy vám přichází odhalit něco málo ze svého života plného jódlování a nahazování sekačky na trávu. Ano, je to tak, představuje se vám MIKE McCORMICK!

Jméno: Michael A. McCormick (dle obalu Idiot Road)
V Červech působí: Od počátku skupiny, čili cca od roku 1991
Činnost ve skupině: Kytara, zpěv
Další informace:
Nejoblíbenější film:
For The Love Of The Game
Nejoblíbenější jídlo: Puding
Hrdinové/Idoly: Billy Chapel
Nejoblíbenější věta: Pro lásku ze hry (For the love of the game)
Co ho štve: Děti
Osobnost: Rád oslavuji
Nejoblíbenější píseň a proč: Party-itis (zkrátka rád oslavuje)

Mike McCormick rád hraje bowling a řve. Líbí se mu: fakt dost studený zatracený počasí, jeho počítač, poskakování (nebo hippies?) a ječmen. Nesnáší: dlouhé procházky na pláží, Moby Dicka a let v letadle dost vysoko, když na jedné straně od vás sedí funící opilec a na druhé straně pořvávající dítko se závislostí na nikotinu.

Mike McCormick zpívá, hraje na kytaru a vypadá jako jako pocta lékařské vědě.

Mike je podlý a protivný muž, který nenávidí všechny věci i lidi a hlavně hudebně-komická alba. Žije v malé chajdě v údolí Ottawy, kde celé dny jódluje a nahazuje sekačku na trávu. Jeho plány do budoucna obsahují povýšení do stavu přibližujícímu se bohu. Mike by chtěl poděkovat Lauře, Zoe, rodině a přátelům za lásku a podporu; kafi, pivu, zmrzlině a koblihám za lásku a inspiraci; knize Globe and Mail Style Guide za radu ohledně používání čárky v mnohonásobném podmětu a přísudku (tzv. serial comma, je to strašlivý jev gramatiky, v ČJ se nepoužívá).

Hraje na kytaru, zpívá a dost se chvástá. Je barvoslepý a nahluchlý; to vysvětluje jak jeho styl oblékání, tak i muziku co poslouchá.

Mike je ten nejvyšší, nejstarší, nejvzdělanější a nejlepší hráč bowlingu mezi Červy. Sleduje televizi jen tehdy, když v ní běží Kanadská Fotbalová Liga (CFL), hokej nebo Star Trek a myslí si, že by Voyager byl mnohem lepší, když by James Kirk nebo Shania Twain byli kapitáni.

Jeho dlouhodobější plány obsahují liposukci a sezení na verandě a pořvávání na chodce.

Co o sobě dále říká? "Mike McCormick zpívá a hraje na kytaru. Má dva tituly, ale nemůže je nikde najít. Žije ve srubu s nově vystavěným patrem a je asi o čtyři roky pozadu s jeho hippie slogany "Nechoďte tam". Byl ověnčen titulem "Pan (Missák) Volitelné Operace 2005").

Baví ho krátké procházky na štěrku, golf a zmrzlina. Je členem každého hotelu a přátel letectví. Odpovídá zpět GPS. Hodně.

Stejně jako u Chrise Pattersona, i kde se mi nepodařilo zjistit cokoliv nepřekrouceného nebo skutečného. Takže jediné informace, co máme, jsou z tohoto popisu, což z Mika dělá ohromného sympaťáka.

A písně, co nazpíval? Pro některé může být známý ze Sam the Guy from Quincy, I am Cow, Vincent the Christmas Virus, I Pulled My Groin! a další. A jak už jsem psala cca 2x na tento blog, kolují řeči, že možná brzy odejde. (Jen ať si to zkusí a má dojódlováno).

No a naposled...silné stránky? Kromě skvělých výstupů s kytarou také dodává do vystoupení pěknou dávku šílenosti.

Vystudoval na univerzitě Queen's cosi, co nedovedu pojmenovat, ale měl se stát čímsi jako výzkumným vědcem leteckého průmyslu.

A naposledy. Ano, pořád jsem moc pohodlná na to, abych si ošoupala prsty o klávesnici a odstranila opakující se informace.
---
Zdroje: http://www.arrogant-worms.com , Total Arrogance, http://www.geocities.com/asgautr/bios.html, obaly jednotlivých alb
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama