Seznam spřátelených stránek

5. června 2008 v 23:07 | Arakanga |  O tomto blogu
Jak jinak, tato sekce tu nesměla chybět. Čili doufám, že se podívate na seznam, vyberete si stránky, které poctíte svou návštěvností a když už ne tady, tak alespoň tam to autorům okomentujete :)

První spřátelenou stránkou je http://psychoworld.wz.cz, neboli osobní stránka Pabla Fuentese (Psycha). Najdete tam něco z jeho tvorby (pěkné obrázky, próza i poezie), nějaké informace o jeho oblíbených hudebních skupinách a jednom seriálu. Hlavně ovšem doporučuji sekci Song ke dni..., ve které vždy můžete najít něco zajímavého :) Tak ať už jste tam.
Druhou spřátelenou stránkou (dvě následující jsou sice tedy také mé výtvory, ale co bych je zde neuvedla) je http://www.legacy-of-kain.blog.cz, což je rozvíjející se blog o herní pentalogii Legacy of Kain ze světa Nosgoth. Pokud tuto hru neznáte a máte rádi temné, silné příběhy, které táhnou celou hru, je to právě pro vás.

Třetí spřátelenou stránkou se stává (jak jinak) http://www.arakanga.blog.cz, což je stránka s mou tvorbou (texty jak v ČJ tak v AJ, neboli poezie, fikce, próza, pak obrázky a X dalších)...zkrátka také taková osobní stránka.
Čtvrtou spřátelenou stránkou se pak stala http://www.ladycroft.cz, kde už víc jak 2 roky působím v týmu. Pokud máte rádi počítačovou herní sérii Tomb Raider (a nebo ji neznáte a chtěli byste získat nějaké informace nebo si jen popovídat s fanoušky a dotázat se na něco), jsme tu pro vás.
Pátou spřátelenou stránkou je http://www.ladysonia.blog.cz, což je, jak sám název napovídá, blog Sonii, kde můžete najít mnoho zajímavých věcí, od její tvorby (k TR jak vedlejší) přes fotky jejího domácího zvěřince (jen tak mimochodem nádherného) po šílené parodie. Návštěvou rozhodně neprohloupíte, takže jen tam zaskočte!
Šestý spřátelený je blog Fila a Pink-Sun, který každý fanoušek Tomb Raideru v ČR nejspíš už musí znát: http://www.crofthome.blog.cz. Určitě navštivte, oceníte originalitu nápadů autorů, hezký design a zajímavé výtvory.
Sedmou spřátelenou stránkou se stává http://www.neferuaton.blog.cz, což je blog Suomi Baby. Najdete tu něco o jejích zájmech, zajímavé věci, které nalezla a její tvorbu. Zkrátka další ideální adept na navštívení, takže rozhodně nepromeškejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sonia Sonia | E-mail | Web | 10. června 2008 v 20:23 | Reagovat

Komentáre o spriatel. stránkach sú napísané vážne úžasne! Vďaka za pochvalu zverinca :D

2 Arakanga Arakanga | E-mail | Web | 13. června 2008 v 15:55 | Reagovat

Nemáš zač, já hlavně děkuji za spřátelení a za to, že sem chodíš a komentuješ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama