Trevor Strong

8. června 2008 v 14:43 | Arakanga |  O The Arrogant Worms
Co se o tomto vlasatci podařilo zjistit? Upřímně...pravdivého moc ne. Ale popis, který jsem přeložila z Total Arrogance, oficiální stránky Červů a různých dalších internetových míst, je dostatečně šílený na to, abyste si ho přečetli a pobavili se nad ním asi stejně jako nad jejich texty. Takže, dámy a pánové...TREVOR STRONG!


Jméno: Trevor O. Strong (dle obalu Idiot Road)
V Červech působí: Od počátku skupiny, tzn. cca 1991
Činnost ve skupině: Zpěv

Nejoblíbenější film: Fargo
Nejoblíbenější jídlo: Kočičí žrádlo
Hrdinové/Idoly: Kevin Costner
Nejoblíbenější věta: Ale to je v pohodě...
Co ho štve: Zvracející kočky
Osobnost: Nízkokalorická bez omezení
Nejoblíbenější píseň a proč: Paradise City (je super)

Trevor Strong je matkou tří kudrnatých dětí. Líbí se mu: jeho vlastní vlasy, vůně plynu (jeho vlastního - ?!?), nucení koček se stočit do klubíčka, když se jim nechce a jarní móda. Co nesnáší: být vzhůru, ten pitomý názor, že lidé s dobrým chováním u stolu jsou nějak lepší než zbytek z nás a slovo "kejhat" (v AJ "gaggle")

Trevor zpívá, hraje na různé věci a vypadá rozcuchaně.

Trevor je ve skutečnosti vysoký dva metry, má olivově zabarvenou pleť a vyzrále svalnatou postavu, ale zdá se být nízký, bledý a slabý, aby se ostatní cítili lépe. Trevor by chtěl poděkovat Christie, Kitty a jeho přátelům a rodině pro jejich lásku, podporu a toleranci. Zároveň by také chtěl poděkovat tomu malému zelenému mužíčkovi, co žije v jeho hlavě.

Zpívá a hraje na jakýkoliv nástroj, co je menší než 7,5 cm. I přes jeho fenomenální hřívu kučeravých světlých vlasů není pomatená Muppet loutka, jak kdosi prohlásil v magazínu Fifth Estate. (K té Muppet loutce - jestli jste někdy viděli třeba video Manahmanah, jste v obraze - to jsou jedny z Muppets)

Trevor se stydí za to, že má titul z oboru psychologie z univerzity Queen's. Strávil svá tvůrčí léta v Bellevile, Ontario a kdykoliv mu to připomenete, začne se značně třást. Zkuste to! Je to sranda!

Trevor mluví plynně jedním jazykem a má objemnější vlasy než většina muppet loutek. Má titul z psychologie z univerzity Queen's, i když vynikal v dramatu. Jako dítě se učil balet, zpíval si sopránem ve křoví, myslel si, že vařené rozinky jsou mrtvé mouchy a bál se nakrájených rajčat. V současnosti peče cookies (takové koláčko-sušenky, pro ty z vás, co je neznají) a učí se Karate.

A co o sobě říká na oficiálních stránkách? "Trevor Strong zpívá a hraje na nástroje, když je nezapomene přinést. Napsal knihu s názvem Get Stupid!, což je v překladu něco jako Staňte se blbým! V té knize je dost diagramů a tabulek. Trevor byl narozen a vychován."

Zpívá a počítá zboží. Trevora baví historie, ale má špatnou paměť. Ví více než vy, jen si na to nemůže vzpomenout.

No a na konec konečně jedna normální informace, kterou jsem vyšťourala kdesi nevímkde...je uváděn jako autor výše zmíněné knihy a píše se o něm následující:

Strong je spisovatel/zpěvák/komik. Jako jedna třetina hudebně-komické skupiny The Arrogant Worms procestoval svět, vystupoval se symfonickým orchestrem a jedna z jeho písní dokonce vzbouzela astronauty na raketoplánu Endeavour. Také vydal příručku Get Stupid!, co propaguje metodu Nevědomost znamená Štěstí!, která pomohla tuctům lidí znovu objevit jejich vnitřního idiota a některé z jeho Very Grim Fairy Tales (Velmi ponuré pohádky) byly uveřejněny v This Magazine. Momentálně pracuje na své první novele, Edgar Gets Going: the rise and fall and rise and fall of a fairly decent bass player (Edgar jde dál: vzestup a pád a vzestup a pád docela decentního hráče na kontrabas/basovou kytaru). Žije v Torontu se svou ženou, dvěma dětmi, hodnou kočkou a zlobivou kočkou.

Jako potvrzení faktu, že je ženatý, si můžete všimnout na některých fotkách jeho snubního prstenu. To vyznělo jako drb, ale něco sem prostě napsat musím.

A abyste si mohli zrovna spojit jeho hlas s nějakou písní, tak jako příklad se hodí třeba The Last Saskatchewan Pirate, Kill the Dog Next Door nebo Dangerous. Dle kritiků má také z celé skupiny nejlepší hlas.

Vystudoval na univerzitě Queen's psychologii. Je prý ze všech Červů nejméně komunikativní.

Díky zdroji se některé informace hodně opakují, za což se omlouvám. Jsem líná to přepsat, ano ano.
---
Zdroje: http://www.arrogant-worms.com , Total Arrogance, http://www.geocities.com/asgautr/bios.html, obaly jednotlivých alb
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama